Posłania EasyDogBed

Easy Dog Bed to nowoczesne posłanie, stworzone przez hodowców z myślą o prawidłowym rozwoju psa, komfortowym wypoczynku w każdej chwili, a także czystości i higienie.


Easy Dog Bed to również wyjątkowo solidna konstrukcja, zapewniająca wytrzymałość i dużą odporność na psie lub kocie zęby i pazury.Easy Dog Bed to znacznie nowocześniejsze i praktyczniejsze posłanie niż standardowe "podłogowe" legowiska materiałowe.


Easy Dog Bed zapewnia komfort i wygodę połączoną z czystością i higieną. To jedyne posłanie stworzone z myślą o zdrowym wypoczynku, jak i prawidłowym rozwoju psa w każdym wieku. Pies korzystając z EDB równomiernie rozkłada ciężar swoejgo ciała, co korzystnie wpływa np. na dolegliwości i schorzenia psów ras dużych i olbrzymich. Nasze posłanie, dzięki swojej konstrukcji, nie zaburza prawidłowego wzrostu szczeniąt i psów młodych, co jest niezwykle istotne w czasie rozwoju.


Easy Dog Bed to posłanie zapewniające higienę i nie chłonące psich zapachów. Cordura najwyższej jakości nie dotyka podłoża, dzięki czemu świetnie przepuszcza powietrze i nie chłonie wilgoci, a to zapewnia Twojemu pupilowi odpoczynek w czystym i przyjemnym środowisku.

 

Konstrukcja Easy Dog Bed jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie lekka i prosta w montażu. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc teraz Twój pupil będzie mógł wypoczywać na swoim ulubionym posłaniu wszędzie tam, gdzie będzie z Tobą. Do posłania dołączony jest pokrowiec, w który można schować je na czas transportu.


Easy Dog Bed to komfortowy wypoczynek dla Twojego ulubieńca, zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Metalowa konstrukcja wykonana jest z wytrzymałej, chromowanej stali, a cordura najwyższej jakości jest odporna na warunki atmosferyczne.

 

Sortuj wg: